social
social
social
social
social
  • Sosyal Us
  • Sosyal Us
  • Sosyal Us
  • Sosyal Us

Prodüksiyon

US aynı zamanda müseccel bir yapım şirketidir. Yurt içinde ve dışında birçok belgesel, sinema, tanıtım filmi ve dizelere imza atmış yönetmenimiz Aybars Bora Kahyaoğlu ile birlikte müşterilerimizin taleplerini kare kare çekerken diğer taraftan da TV programı, belgesel ve sinema çalışmalarımız hummalı bir şekilde devam ediyor.

Halkla ilişkiler

Kurulduğumuz günden beri hiç ara vermeden devam ettiğimiz halkla ilişkiler alanında profesyonel bir ekiple müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaç analizlerini yaparak, ürettiğimiz çözümleri uygulamaya koyuyoruz. Birgün bu alanda bir ödül alır mıyız bilinmez ama müşterilerimizin müşterilerinin memnuniyeti bize yetiyor.

Sosyal medya

"takip etmek", "eklemek", "dürtmek" son yıllarda sosyal medyanın günlük konuşma dilimize kazandırdığı iletişim kelimeleri oldu. 2011 yılında 175 Milyon üyeye sahip olan Twitter'da günde 25 milyon tweet atılırken, dünya genelinde youtube'ta günde 2 milyar video izlenirken, gençlerin %20si yatmadan önce facebook hesabını kontrol etmemeyi nefessiz kalmaya benzetirken bu duruma kayıtsız kalamazdık ve kalmadık. SOSYALUS çatısı altında profesyonel sosyal medyacı arkadaşlarımızla müşterilerimize sosyal medya stratejisi danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi hizmeti vermeye başladık. Takip edin, ekleyin, tweetleyin dürttün bizi.

Organizasyon

Bir doğum günü partisi veya bir konser ya da bir festival… Hacmi ne olursa olsun riskli işlerdir.

Çünkü matbaa hatasını işi yeniden basarak telafi edebilirsiniz ama organizasyon hatası "yeniden yaparız" diyerek telafi edilmiyor. Bu yüzden her türlü sürprize hazırlıklı, çabuk ve doğru çözümler üretebilen profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. US'lu çocuklar bunun için var.

Prestij kitap

"Söz uçar yazı kalır" dan hareketle öncelikle yaşadığımız; hikayesi ve hatırası bol olan İstanbul için kalıcı eserler bırakalım diye yola çıktık. İrili ufaklı onlarca kent kültürü ve tarihi alanında yayınlara imza attık. Elimize aldığımız her yeni baskının bize verdiği haklı gururu anlatmak için bir kitap daha yazmamız gerekecek.

Görsel İletişim

İnsanoğlu ve kızı gözünün gördüğüne inanır görmediğine inanası gelmez, kimisi de görür ama bakmaz ya da bakar görmez. Hasılı kelam gözle görülen ve bakılan işleri doğru yerde ve doğru zamanda yapmak görsel iletişimin olmazsa olmazı oluyor. Hal böyleyken size sözümüz şudur ki : "akıllı işler gözden kaçmaz".